GORN

GORN to śmiesznie brutalny symulator VR gladiatorów, autorstwa Free Lives, twórców gry Broforce i Genital Jousting. Posiada unikalny, w pełni wyposażony w fizykę tryb walki
GORN, bojownicy GORN będą mogli twórczo realizować swoje najbardziej gwałtowne gladiatorskie fantazje w wirtualnej rzeczywistości.

Crisis VRigade

Crisis VRigade to strzelanka FPS,
która pozwala graczom wcielić się w żołnierza SWAT i poradzić sobie z uratowaniem zakładników w napadzie na bank.

Plank not included

Doświadcz wirtualnego spaceru po desce umieszczonej na różnych wysokościach. Sprawdź swój lęk wysokości na 37 poziomach.

SUPERHOT VR

Utrać kontakt z rzeczywistością. Poświęć się w całości – ciałem i umysłem. Zmierz się ze wspaniałym, elegancko brutalnym światem SUPERHOT VR. Przeciwnicy szturmują pokój ze wszystkich stron, dziesiątki kul suną w powietrzu… Chwila. Coś tu się zmieniło…

Epic Roller Coasters

W grze Epic Roller Coasters poczujesz się jak na prawdziwej kolejce górskiej z grafiką na wysokim poziomie. Będziesz mógł zobaczyć wszystko wokół siebie.

Rec Room

Rec Room to najlepsze miejsce na spotkanie z przyjaciółmi z całego świata! Graj w gry dla wielu graczy, takie jak Paintball lub po prostu odpocznij w parku. Odkryj tysiące stworzonych przez graczy pokoi lub twórz własne.

The Forest

Jako samotny ocalały z katastrofy pasażerskiej, znajdujesz się w tajemniczym lesie walczącym o przetrwanie ze społeczeństwem kanibalistycznych mutantów. Buduj, eksploruj, przeżyj w tym przerażającym symulatorze horroru.

The Lab

Witaj w Laboratorium, kompilacji eksperymentalnych gier VR w trybie pokoju, przygotowanych przez Valve, których akcja rozgrywa się w świecie Aperture Science. Napraw robota, obroń zamek, adoptuj mechanicznego psa oraz wiele, wiele więcej. Nie czujesz się przekonany?

Rise of Insanity

W Rise of Insanity jako doktor psychologii odkryjesz najmroczniejsze zakątki ludzkiego umysłu. Pokonaj swój strach i dowiedz się co tak naprawdę przydarzyło się twojej rodzinie.
Dokąd zawiedzie cię szaleństwo?

Audioshield

Zablokuj rytmy! Blokuj przychodzące kule za pomocą twoich osłon i poczuj muzykę. Działa z każdą piosenką!

Slightly Heroes VR

Wciel się w rolę wyimaginowanego superbohatera w tej swobodnej, wieloplatformowej strzelance VR. Walcz solo, online lub z przyjaciółmi w emocjonujących starciach!

i wiele więcej…